• Legutóbbi
Eardion Optikai Patch Kábel, 3M OS2 LC SC Egyetlen Mód, Optikai Patch Kábel - Duplex - Singlemode Duplex LC-SC 9/125um

Eardion Optikai Patch Kábel, 3M OS2 LC SC Egyetlen Mód, Optikai Patch Kábel - Duplex - Singlemode Duplex LC-SC 9/125um

Buyers rating:
HUF 2.33

Áruk mennyisége

Számítógép Hálózatok - Transzferek adatok a nagyobb sebességet.A katonai, mind a Defense - Továbbítja az adatokat a jelek pontosabban.Távközlési - Hordozza adatok internet, kábel TV, telefon előfizetők a nagyobb sávszélesség. 1️⃣TERMÉK RÉSZLETEK : Egyetlen mód, Duplex, 3 M-SC-LC, 9/125µm, beiktatási csillapítás≤0.3 d B,Vissza Veszteséget ≥50d B, amely Érzéketlen a hajlító -, Könnyű peeling,Könnyű hegesztés,biztosítja kis optikai veszteség, stabil adást. 2️⃣JELLEMZŐK : Ez a SC, hogy LC optikai patch kábel működnek -20ºC, hogy +70ºC, Alacsony beiktatási, jó inter - behelyezés teljesítmény.Felcserélhetőség, hőmérséklet stabilitás,ismételhetőség, majd vissza veszteséget jó, a nemzetközi ROSH minőségi vizsgálatok. 3️⃣MAGAS MINŐSÉGŰ ANYAG : A száloptikás ugró készült környezetbarát PVC anyag, puha tested, de hordható.Nem fakul, nem törött, nem pedig könnyen deformálódik.Kerámia csatlakozók biztosítják, alacsony jel veszteség, nagy megbízhatóság. 4️⃣RUGALMAS TELEPÍTÉS : Optimális Rugalmas Berendezések beltéri kábel set-ups lehet már használni a falak, mennyezetek, vezetékeket (FTTH), valamint egyéb, rázós felületeket, anélkül, hogy aggódnia kellene rost hajlik. 5️⃣széles KÖRBEN HASZNÁLJÁK : Patch Kábel singlemode OS2 rost kifejezetten a gyors Ethernet, Üvegszálas, Gigabit Ethernet Sebesség,a Helyi Hálózatok, a Data Center, Feltevést, telepítés, nagy kiterjedésű Hálózatok,Kereskedelmi, stb. 1️⃣TERMÉK RÉSZLETEK : Egyetlen mód, Duplex, 3 M-SC-LC, 9/125µm, beiktatási csillapítás≤0.3 d B,Vissza Veszteséget ≥50d B, amely Érzéketlen a hajlító -, Könnyű peeling,Könnyű hegesztés,biztosítja kis optikai veszteség, stabil adást. 2️⃣JELLEMZŐK : Ez a SC, hogy LC optikai patch kábel működnek -20ºC, hogy +70ºC, Alacsony beiktatási, jó inter - behelyezés teljesítmény.Felcserélhetőség, hőmérséklet stabilitás,ismételhetőség, majd vissza veszteséget jó, a nemzetközi ROSH minőségi vizsgálatok. 3️⃣MAGAS MINŐSÉGŰ ANYAG : A száloptikás ugró készült környezetbarát PVC anyag, puha tested, de hordható.Nem fakul, nem törött, nem pedig könnyen deformálódik.Kerámia csatlakozók biztosítják, alacsony jel veszteség, nagy megbízhatóság. 4️⃣RUGALMAS TELEPÍTÉS : Optimális Rugalmas Berendezések beltéri kábel set-ups lehet már használni a falak, mennyezetek, vezetékeket (FTTH), valamint egyéb, rázós felületeket, anélkül, hogy aggódnia kellene rost hajlik. 5️⃣széles KÖRBEN HASZNÁLJÁK : Patch Kábel singlemode OS2 rost kifejezetten a gyors Ethernet, Üvegszálas, Gigabit Ethernet Sebesség,a Helyi Hálózatok, a Data Center, Feltevést, telepítés, nagy kiterjedésű Hálózatok,Kereskedelmi, stb.

További részletek

A vevők választása

Panduit FZTRP7NQSONF003
  • Legutóbbi
Az elismerés:

Panduit FZTRP7NQSONF003

Termék Típ: ElektronikAlkatrész.Csomag Méret : 3.0" L X4.0" W X3.0" H Származási Ország : Kína.Csomag Súlya : 1.0 Kg.A termék típusa Panduit FZTRP7 NQSONF003 Magas minőségű Pan

HUF 2.67