• Legutóbbi
Juvale Arany - 6-Pack Metal Awards Győztes, Tökéletes Sport, Versenyek, Helyesírási Méhek, Party kellék, 2,75 Cm Átmérője

Buyers rating:
HUF 678.60

Áruk mennyisége

6-PACK ARANY DÍJAT, KITÜNTETÉST : Ez a készlet tartalmaz 6 aranyérmet képviseli a legmagasabb eredmény különböző típusú versenyképes tevékenységet.GYÖNYÖRŰEN KIALAKÍTOTT : Ezek a díjat, érmet kialakított cink ötvözet, bonyolultan célja az USA zászló, funkció, '1' domborított a központban.A piros, fehér, kék nyak szalagok poliészterből készülnek.JELKÉPE TELJESÍTMÉNY : Jutalom a győztesek a szimbólum a siker eléréséhez.TÖKÉLETES BÁRMILYEN ESEMÉNY : a Díjat a választás party játékok, helyesírási méhek, tehetségét mutatja, váltó versenyek, állatok mutatja, fesztiválok, sőt chili szakács-off!.MÉRETEK : Érmek intézkedés 2,75 cm átmérőjű.Nyakán szalag intézkedések a 16,3 cm hosszú. 6-PACK ARANY DÍJAT, KITÜNTETÉST : Ez a készlet tartalmaz 6 aranyérmet képviseli a legmagasabb eredmény különböző típusú versenyképes tevékenységet.GYÖNYÖRŰEN KIALAKÍTOTT : Ezek a díjat, érmet kialakított cink ötvözet, bonyolultan célja az USA zászló, funkció, '1' domborított a központban.A piros, fehér, kék nyak szalagok poliészterből készülnek.JELKÉPE TELJESÍTMÉNY : Jutalom a győztesek a szimbólum a siker eléréséhez.TÖKÉLETES BÁRMILYEN ESEMÉNY : a Díjat a választás party játékok, helyesírási méhek, tehetségét mutatja, váltó versenyek, állatok mutatja, fesztiválok, sőt chili szakács-off!.MÉRETEK : Érmek intézkedés 2,75 cm átmérőjű.Nyakán szalag intézkedések a 16,3 cm hosszú.Ez a csomag a hivatalos kinézetű, arany érmet tökéletesek a különböző versenyeken.Felvázoló cink ötvözet érmet vonós a piros, fehér, kék nyak szalagok, ezek a díjat, érmet a tökéletes kiegészítő illik a láda büszke nyertesek.Minden érem bonyolultan célja, virág határok '1' domborított a központban.Ezt a díjat a választás party játékok, helyesírási méhek, tehetségét mutatja, váltó versenyek, állatok mutatja, fesztiválok, sőt chili szakács-off!.