• Legutóbbi
0,5 m OM3 LC LC Optikai Patch Kábel, 10GB Multimódusú Optikai SFP Ugró, Duplex LC-LC UPC 50/125um, LSZH, 10G/1G PPA

0,5 m OM3 LC LC Optikai Patch Kábel, 10GB Multimódusú Optikai SFP Ugró, Duplex LC-LC UPC 50/125um, LSZH, 10G/1G PPA

Buyers rating:
HUF 1.67

Áruk mennyisége

✅Széles körben Alkalmazások : 0.5-Mérő (1.64 ft) OM3 LC LC Multimódusú Duplex Optikai Patch Kábel, széles körben használt 1 G/10 G/40 G/100 G Ethernet Optikai kapcsolatok.Kompatibilis 1000 Base-SX, a 10 Gbase-SR, a 10 Gbase-LRM, 40 Gbase-SR4, 100 Gbase-SR10 több Multimódusú Berendezés. ✅Ellenálló Elektromos Interferencia : Optikai hálózati kábel 50/125um rost, mag, UPC polírozás, LSZH Védelem Kabát, Alacsony Füst, Nulla Halogén, Könnyű, Tartós.Ez lehet találkozni széles szüksége van a SAN hálózatokat kapcsol, Routerek, Média konverterek, adatközpont stb. ✅Rugalmas Vezetékek : Hajlító-érzéketlen Multimódusú Szálak (BIMMF) lehetővé teszi, 7,5 mm hajlítási sugár, amely 4 X rugalmasabb, mint a standard 50 mikron optikai kábelek.Ez nagyobb rugalmasságot nyújt a szűk helyeket, vagy hosszú kábel fut több kanyarban. ✅Prémium Kerámia Foglalat : Alacsony beiktatási, jó ismételt behelyezését, valamint eltávolítása teljesítmény, stabil adást.Beiktatási csillapítás ≤0.3 d B; Return Loss ≥30d B.OM3 optikai patch kábelek működési hőmérséklet -20°C - +70°C. ✅gondtalan Minőség : Megfelelés TIA 568-C. 3 / 604-10 / 492 AAAC, UL910, CE, Ro HS. 100% Ellenőrzött, kipróbált, a szállítás előtt.Élvezze a 30 napos ingyenes-vissza, 1 év garancia szolgáltatás. 10 Gigabit Teljesítmény Kritikus Kapcsolatok Ezek az optikai kábelek OM3 értékelt az extrém igények SAN hálózatok.Ezek precíziós gyári tesztelték a beillesztés, majd vissza veszteség biztosítása átviteli teljesítmény per TIA-568-C. 3 műszaki adatok.A kombináció LC csatlakozók védő iga, tehermentesítő csizma, cirkónium-oxid kerámia ferrules rendelkezik, megbízható, alacsony veszteség teljesítmény. Bend Érzéketlen Mérnöki KANYARBAN ÉRZÉKETLEN DESIGN lehetővé teszi, hogy egy 7,5 mm hajlítási sugár, amely 4 X rugalmasabb, mint a standard 50 mikron optikai kábelek.Bend érzéketlen multimódusú szálak (BIMMF) nagyobb rugalmasságot nyújt a szűk helyeket, vagy hosszú kábel fut több kanyarban. Egyszerű telepítés Hi Fiber Optikai Patch kábel egyszerűsíteni a telepítési folyamat, csökkenti a teljes birtoklási költség a projekt miatt előre megszűnik rost belső plug-and-play jellemző. Alkalmazás • CATV; Aktív eszköz megszüntetése; • a Telekommunikációs hálózatok; • a Metró; • a Helyi Hálózatok; • az Adatok feldolgozása hálózatok; • a Vizsgálati berendezés; • Feltevést telepítés; • nagytávolságú Hálózatok; Kábel műszaki adatok - Csatlakozók : LC LC - Core : 50 um - Burkolat : 125 um - Kabát : LSZH - OD : 2.0 mm - Besorolás : OM3 - Hullámhossz : 850, valamint 1300nm - Típus : Kanyar-Érzéketlen Multimódusú (BIMMF) - Foglalat Anyaga : Kerámia - lengyel : a PC - Megfelelés : TIA 568-C. 3 / 604-10 / 492 AAAC, UL910, CE, Ro HS Garancia Korlátozott 5 Év Garancia.

További részletek

A vevők választása

Panduit FZTRP7NQSONF003
  • Legutóbbi
Az elismerés:

Panduit FZTRP7NQSONF003

Termék Típ: ElektronikAlkatrész.Csomag Méret : 3.0" L X4.0" W X3.0" H Származási Ország : Kína.Csomag Súlya : 1.0 Kg.A termék típusa Panduit FZTRP7 NQSONF003 Magas minőségű Pan

HUF 2.67